Čím můžeme zaujmout

• jsme školou rodinného typu – studenti se mezi sebou napříč ročníky znají, kamarádí se spolu a navzájem spolupracují
  • máme široké možnosti uplatnění (veřejná správa, speciální orgány silových resortů, integrovaný záchranný systém, studium na právnických fakultách, Policejní akademii ČR apod.)
  • možnost plynule pokračovat na naší VOŠce zaměřené na zajímavý obor Bezpečnost silniční dopravy
  • v rámci týdenní praxe mají studenti 2. ročníků možnost získat Průkaz zdravotníka. Akreditovaný kurz probíhá v rozsahu 25 hodin.
  • v rámci střelecké přípravy (od šk.roku 2018/2019) získat zbrojní průkaz.
  • poskytujeme studijní stipendium
  • nabízíme netradiční obory:
    • sebeobrana
    • kriminalistika
    • právo
    • střelecká příprava
    • péče o zdraví a první pomoc
    • integrovaný záchranný systém
  • snažíme se o bohatou mimoškolní činnost pro studenty
    • mediální agentura (studenti natáčejí videa – mrknout se můžete ZDE, vedou školní rádio, připravují školní časopis)
    • nabízíme zájmové kroužky (střelecký, sportovní a sebeobrana)
    • účastníme se sportovních soutěží a jsme vícenásobní obhájci titulu v TRIVIS cupu (mini olympiáda mezi všemi školami Trivis)
    • nabízíme řadu kurzů (seznamovací, lyžařský, zátěžový – voda, turistický)
    • pořádáme řadu kulturních a poznávacích akcí (divadlo, kino, přednášky, exkurze – Terezín, Dukovany, Muzeum Policie ČR, Parlament ČR…)
  • pro studenty 3. a 4. ročníků zajišťujeme praxi, nově i s možností výdělku:
    • Žáci 3. ročníků absolvují týdenní praxi v rámci spolupráce se složkami IZS v průběhu roku. Jeden týden pak žáci absolvují zejména individuální formou na pracovištích státní správy a samosprávy, na úseku soukromé správy (zejména u civilních bezpečnostních služeb), u dalších státních orgánů (např. státní zastupitelství a soudy), u občanských sdružení (např.ČČK) či u právnicky a fyzicky podnikajících osob.
    • Žáci 4. ročníků absolvují týdenní praxi na pracovištích státní správy a samosprávy, na úseku soukromé správy (zejména u civilních bezpečnostních služeb), u dalších státních orgánů (např. státní zastupitelství a soudy), u občanských sdružení (např.ČČK) či u právnicky a fyzicky podnikajících osob.

Ukázka sebeobrany