Přespolní běh 2017

Ve čtvrtek 5.10. se naši studenti zúčastnili okresního kola v přespolním běhu SŠ na Skalce v Jihlavě. Chlapci běželi 5 km a dívky 3  km. Školu reprezentovalo šestičlenné družstvo v každé kategorii. Započítávaly se výsledky čtyř nejlépe umístěných závodníků družstva.

Nádherný výkon předvedla Vlasáková Petra (3.A), která doběhla mezi dívkami jako první a na druhou dívku si vytvořila náskok 2 minuty 32 vteřin. Na 6.místě se umístila Cemperová Adéla(1.A), 13. místo obsadila Karbová Natálie (1.A), 17. a 18. místo patřilo Doskočilové Elišce s Vopršalovou Adélou (obě 2.B)a na 20.místě skončila Podzemská Sára (1.A) z 22 soutěžících dívek.

V chlapeckém družstvu naší školu reprezentovali Partl Pavel (2.B) 9.místo, Pachl Tomáš (1.B)10. místo, Přikryl Rostislav (1.A) 11.místo, Jiránek Adam (1.C) 24. místo, Mikš Michal (1.C) 33. místo ze 40 běžících chlapců.

Celkově se naše dívky umístily na 3. místě a chlapci obsadili krásné 2.místo.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.