Základní informace

POZOR – PŘIHLÁSIT SE JE MOŽNÉ I NA MÍSTĚ! Pokud máte zájem se zúčastnit a nestihli jste se přihlásit, v době 14:30 – 15:00 hod.  je možné se zaregistrovat a zaplatit poplatek 250,-Kč.

Závod připravují TRIVIS Jihlava se Zdravým městem Jihlava. Myšlenka uspořádání závodu vznikla především z důvodu absence podobné soutěže v Jihlavě.

Jihlavský branný závod o délce cca 4 km obsahuje tradiční disciplíny – střelbu z plynových zbraní, první pomoc, orientaci v terénu a silové zdatnosti. Navíc je pro závodníky připravena i dopravní znalost a především překážky na trati, které svým charakterem mohou připomínat známé aktivity z populárního Spartan race.

Cílem závodu není jen rychlost a síla, ale komplexní zvládnutí všech jeho části. Proto vítězem nemusí být nejrychlejší, ale ti, co se nejlépe vypořádali s jednotlivými disciplínami. Každá část bude totiž hodnocena samostatně a následně budou výsledky sečteny do celkového pořadí.

Jelikož je důležitá i spolupráce, závody jsme připravili pro 3členná družstva (základní školy v dopoledním programu 4členná družstva). Na věku a pohlaví ale nezáleží, účastníkem závodu se může stát naprosto každý.

V ceně registrace je pro každého závodníka zahrnuto drobné občerstvení a také upomínkový vak na záda.

Přihlášku k odpolednímu závodu naleznete ZDE, registrovat se je nutné nejpozději do 15.9.2019.