Úspěšná obhajoba a podpora správné věci

Po středečním sehrání jsme se téhož týdne jako pětičlenný tým ve složení Šárka Kněžínková, Dominik Štajnc, Petr Růžička, Daniel Dan a Tomáš Matějka, pod vedením pana učitele Nagyho, chopili v pátek 8. 12. 2017 příležitosti obhájit loňský titul z Kuželka Cupu, pořádaného neziskovou organizací Integrační centrum Sasov.

Turnaje se zúčastnili nejen studenti některých středních jihlavských škol, ale i klienti stacionářů – osoby s mentálním postižením. Přestože tato sportovní akce probíhala především v dobročinném duchu, náš tým, odhodlaný zvítězit, se snadno probojoval až do finále, kde s chladnou hlavou tým Manažerské akademie Jihlava doslova roznesl na kopytech a získal tak pro naši školu další pohár vítěze tohoto turnaje.

Rádi jsme byli součástí této duchaplné sportovní události a těšíme se na další ročník „Kuželka Cup“.

Daniel Dan

Fotodokumentaci naleznete ZDE