Zátěžový kurz voda – 3.B

Od 29. 5. – 31. 5. 2018 se 3.B zúčastnila vodáckého kurzu. V úterý v  ranních hodinách jsme vlakem odjeli do Českých Budějovic, kde jsme přesedli na autobus a ten nás odvezl do campu Viking, kde jsme byli ubytovaní. Po příjezdu na místo si každý po svých skupinkách postavil stany. Hned první den jsme dostali vesty, pádla, lodě a odpoledne jsme šli sjíždět řeku. Po několika hodinách jsme dojeli do Českého Krumlova, kde na nás čekal autobus a odvezl nás zpět do campu. Navečeřeli jsme se a měli volný večer.
Druhý den po snídani jsme vyrazili tu stejnou trasu jako předchozí den. V průběhu poledne jsme dorazili do campu poblíž Českého Krumlova, kde nás dostihla bouřka, počkali jsme, posílili se jídlem nebo pitím a  pokračovali do Zlaté Koruny, kde byl náš cíl. V tomto místě byl jez, který byl naším posledním a my si ho skvěle užili! Ve večerních hodinách jsme už jen odpočívali a seděli u ohýnku.
Třetí závěrečný den se nám všem líbil nejvíce, protože po sbalení všech věcí jsme odjeli do Českých Budějovic. Tam jsme nafasovali helmy, vesty, pádla a rafty a  zdolávali peřeje ve vodáckém centru. Na tento den určitě nikdo nezapomene! V pořádku se všichni vrátili domů.

Na fotodokumentaci z akce se můžete podívat ZDE