Den otevřených dveří 11.1.2019

Dne 11.1.2019 se na naší škole konal druhý Den otevřených dveří. Pro žáky, kteří mají zájem na Trivisu studovat, připravili naši studenti a učitelé řadu ukázek ze života školy. Žáci základních škol si poslechli důležité informace o studiu. Dále se měli možnost podívat na studenty 3. a 4. ročníku a jejich ukázku sebeobrany, přičemž byli obeznámeni s různými kurzy, na které se v průběhu studia jezdí a s průběhem tělesné výchovy. Následně se přesunuli do druhého patra naší školy, kde se mohli informovat a seznámit např. s odbornými předměty či cizími jazyky. Všichni měli šanci si vyzkoušet tvz. omamné brýle nebo střelbu ze zbraní.
Počet návštěvníků a ohlasy nás velmi potěšili a věříme, že se s většinou příští rok uvidíme ve školních lavicích.

Více fotek naleznete ZDE